Articles

PEN-pack i CD-pack to również oryginalny pomysł na archiwizację zdjęć. Zobacz!

Skorzystaj z rabatu i zrób fotoksiążkę z majówki!

Mamy dla Was wielkanocny upominek - rabat 30% na dowolną fotoksiążkę!

Jak zdobyć kody rabatowe na fotoksiążki i fotokalendarze? To proste!

Fotoksiążki LumaBook są wysoko oceniane przez naszych klientów, co bardzo nas cieszy i motywuje do ciągłego rozwoju i poszerzania asortymentu.

Zobacz co przygotowaliśmy w związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych.

...życzymy wszystkim Paniom wszelkiej pomyślności! A przy okazji mamy dla Was prezent :)

Najczęstszy błąd w projekcie fotoksiążki polega na błędnym rozmieszczeniu elementów projektu względem linii cięcia. Podpowiadamy jak projektować i jak NIE projektować, by fotoksiążka wys ...

Udostępniliśmy możliwość wydrukowania fotoksiążki na artystycznym papierze niepowlekanym Munken. Co to dokładnie za papier i czym się charakteryzuje?

Oferujemy najszerszy w Polsce wybór papierów do fotoksiążek. Który z nich będzie najodpowiedniejszy do Twojego projektu?

Fotokalendarz ścienny Lumabook - Twoje ulubione zdjęcia cały rok blisko Ciebie!

Twoje pierwsze zamówienie na fotoksiążkę może być tańsze o 30 zł. Dowiedz się jak skorzystać z promocji!

Rozszerzamy promocję - dopóki gramy na Euro, 3 szablony fotoksiążek oferujemy w bardzo korzystnej cenie promocyjnej -40%!

W dniach 23.06-26.06 trwa promocja na fotoksiążkę "Summer memories". Zachęcamy do skorzystania, można sporo zaoszczędzić!

Ruszył cykl videoporadników ułatwiających projektowanie fotoksiążek LumaBook! Wejdź na nasz kanał YouTube by dowiedzieć się więcej!

Jak często zdarzyło Wam się, że zdjęcie z waszego aparatu okazało się zbyt zaszumione, aby dobrze wyszło w kolorowym druku, np na odbitce czy w fotoksiążce? Korzystając z pomocy Adobe Photo ...