Idealny dodatek do fotoksiążki

PEN-pack i CD-pack - idealny dodatek do fotoksiążki i oryginalny pomysł na archiwizację zdjęć!

lumabook - majowka

Oryginalny pomysł na archiwizację zdjęć

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją: PEN-pack i CD-pack to oryginalny dodatek do fotoksiążki lub fotoalbumu, a przy okazji świetny pomysł na archiwizację zdjęć.

Zabezpiecz się przed utratą cennych zdjęć!

Trzymanie zdjęć tylko na dysku komputera, w telefonie, czy nawet w internetowej chmurze to spore ryzyko. W razie awarii, a takie się czasem zdarzają, tracimy więcej niż tylko dane - zdjęcia to jedyny w swoim rodzaju zapis naszych wyjątkowych wspomnień...

Na czym polega nasza usługa?

Oferujemy wykonanie personalizowanych nośników danych - pamięci USB oraz płyt DVD w komplecie z solidnym, estetycznym i starannie wykonanym pudełkiem z drukowaną okładką. Okładkę pudełka można dowolnie zaprojektować uzyskując w ten sposób przedmiot wyjątkowy i niepowtarzalny.

Oryginalne pudełko, a w nim...

...wybrany przez Ciebie nośnik - pendrive lub płyta - na którym możesz zapisać kopię zapasową swoich zdjęć. Pudełko wykonane jest ręcznie - solidnie i starannie. Będzie się pięknie prezentować na półce lub w biblioteczce.

I będzie wyglądać tak jak chcesz!

Okładkę pudełka w prosty sposób zaprojektujesz w naszym edytorze online. Załaduj swoje ulubione zdjęcia, dodaj podpis i gotowe! Prosta sprawa, a efekt końcowy z pewnością zaskoczy Cię pozytywnie! ...a przy okazji da Twoim zdjęciom oryginalnie opakowane ubezpieczenie :) Personalizacja w przypadku pendrivów polega na wykonaniu graweru, a w przypadku płyt - na wykonaniu nadruku bezpośredniego z jakością fotograficzną.

To świetny dodatek do fotoksiążki lub fotoalbumu!

Zamów etui w komplecie z fotoksiążką i stwórz w ten sposób unikalny komplet!

Comments

There is no comment

Leave a comment

Enter your name
Fill up your name
Fill up your email, we'll never public your email.
Fill up your website
Enter your comment
Enter captcha code above