Walentynki z LumaBook :)

Obniżamy ceny z okazji Dnia Zakochanych!
Fotoksiążka lub fotokalendarz Lumabook to świetny pomysł na oryginalny prezent dla ukochanej osoby. Zbierz Wasze wspólne zdjęcia i w prosty sposób zaprojektuj unikalny upominek, w którym uwiecznisz Wasze najpiękniejsze chwile. Podaruj fotoksiążkę lub fotokalendarz ukochanej osobie - gwarantujemy, że będzie zachwycona!

Jak skorzystać ze zniżki?
To proste! Podczas zamawiania fotoksiążki lub fotokalendarza masz możliwość użycia kodu rabatowego. Kod rabatowy obecnej promocji to: WALENTYNKI2017. Wpisz go w odpowiednie pole przy składaniu zamówienia i ciesz się obniżoną ceną! 

UWAGA! Nie zostało dużo czasu!
Promocja jest ważna do 14 lutego. Nie czekaj na ostatnią chwilę, rozpocznij projektowanie już teraz, a spokojnie zdążysz.

Szybka realizacja
Fotokalendarze walentynkowe wysyłamy w ciągu 24h. Fotoksiążki typu Standard, Premium i Ecomo są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych. Fotoksiążki typu Elegance - do 10 dni roboczych. Uwaga! Kod jest jednorazowego użytku - możesz go użyć tylko do jednego zamówienia, ale jeżeli w zamówieniu znajduje się większa ilość sztuk, kod obejmie je wszystkie!

Comments

There is no comment

Leave a comment

Enter your name
Fill up your name
Fill up your email, we'll never public your email.
Fill up your website
Enter your comment
Enter captcha code above