Fotokalendarze ścienne

Cały rok wspomnień!
Fotokalendarz ścienny Lumabook to oryginalny sposób na to, by Twoje ulubione zdjęcia towarzyszyły Ci przez cały rok. Składa się z 13 kart drukowanych jednostronnie na porządnym papierze, które oprawione są stalową sprężyną wraz z metalową zawieszką.

Jak zamówić fotokalendarz?
Fotokalendarz zaprojektujesz samodzielnie, w prosty sposób za pomocą naszego edytora online. Przejdź >>> TUTAJ <<<, wybierz wzór i rozpocznij projektowanie. Załaduj zdjęcia do okna po lewej stronie, a następnie przeciągaj je do szablonu wypełniając po kolei miejsca przeznaczone na zdjęcia. Po zakończonym projektowaniu możesz złożyć zamówienie lub rozpocząć projektowanie nowego fotokalendarza jeżeli chcesz zamówić ich kilka. Projektowanie jest naprawdę łatwe i daje wiele frajdy, spróbuj!

Różne wzory - różne możliwości
Wybierając wzór zwróć uwagę na to, jak bardzo różnią się od siebie przygotowane przez nas poszczególne szablony. Najważniejsze cechy wzoru kalendarza to:
Personalizacja - w opisie wzoru zwróć uwagę, czy kalendarz ma możliwość personalizacji. Jeżeli tak, to podczas projektowania fotokalendarza możesz kliknąć wybraną datę w kalendarium i w prosty sposób dodać własny opis.
Imieniny - niektóre wzory fotokalendarzy mają imieniny wypisane w kalendarium, inne nie.
Ilość zdjęć - niektóre wzory mają przypisane jedno zdjęcie do kalendarium, a inne całe układy pozwalające zmieścić w kalendarzu dużą ilość zdjęć
Możliwość edycji układu - część wzorów ma zamknięty układ graficzny, zdjęcia mają swoje stałe i niezmienne miejsce, z kolei w innych możesz swobodnie modyfikować układ zdjęć - dowolnie je przesuwać, zmieniać ich rozmiar, usuwać lub dodawać nowe.

Sprawdź, który ze wzorów najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Zaznacz ważne daty!
Zaznaczenie własnych dat pozwoli Ci jeszcze lepiej dostosować Twój projekt. Jeżeli kalendarz ma możliwość personalizacji, kliknij na datę w kalendarium by w prosty sposób dodać opis. Ale to nie wszystko! Z lewej strony ekrany, u góry znajduje się zakładka "Elementy". Przejrzyj dostępne ozdobniki, dzięki którym możesz dodatkowo uatrakcyjnić i uwypuklić wybrane daty. Zwróć szczególną uwagę na kategorię "Zakreślacze".

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent!
Zapewniamy, że fotokalendarz będzie zawsze prezentem trafionym. Własnoręcznie wykonany prezent zawsze ma dodatkową, metafizyczną wartość :) A tym bardziej jeżeli jest perfekcyjnie wykonany. Podaruj swoim bliskim najpiękniejsze wspomnienia w oryginalnej, unikatowej formie!

Comments

There is no comment

Leave a comment

Enter your name
Fill up your name
Fill up your email, we'll never public your email.
Fill up your website
Enter your comment
Enter captcha code above