Fotoksiążki na papierze Munken

Fotoksiążka na artystycznym papierze niepowlekanym...
...to nasza nowa, oryginalna i unikatowa propozycja, do wypróbowania której serdecznie zachęcamy. Papier niewowlekany Munken w dwóch różnych opcjach - białej i ecru, dostępny jest w fotoksiążkach typu Standard.

Czym jest papier Munken i dlaczego nadaje się do fotoksiążek?
Munken jest ekskluzywnym papierem niepowlekanym produkowanym przez grupę Arctic Paper - firmę z 360-letnią tradycją. Papier posiada certyfikat FSC, co oznacza, że oprócz wysokich standardów jakościowych, jest również papierem ekologicznym. Papier jest niepowlekany - jego powierzchnia pomimo tego, że gładka, nie jest jednolita - widać strukturę włókien papieru. Papier jest bardzo miły w dotyku.

Co z tym można zrobić?
Papier niepowlekany, ze względu na swoje cechy nie może zostać z czystym sumieniem nazwany papierem uniwersalnym. Może niekoniecznie będzie się nadawał do fotoksiążki z wakacji, czy dziecięcej, ale już przy projektach z artystycznymn zacięciem - np. portfolio, zdjęcia natury, czy fotoksiążka ślubna - z pewnością odda pełnię swoich możliwości i nada fotoksiążce unikalny charakter.

Długo testowaliśmy...
...wydruki na papierach niepowlekanych Munken, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku, a jakość fotoksiążki spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Mamy pewność, spełnia.

To co było, będzie nadal (z jednym wyjątkiem)
Klasyczne papiery - kreda błysk i satyna mat, które od samego początku są dostępne w naszej ofercie, oczywiście w tej ofercie pozostają. Fotoksiążki drukowane na nich nadal będą wyglądały tak samo dobrze. Okoliczności od nas niezależne zmuszają nas jednak do wycofania papieru Layflat Semimat - producent wycoał go z oferty.

Fotoksiążka "na Munkenie"...
...to nowa jakość zarezerwowana do tej pory dla ambitnych, artystycznych wydawnictw. Teraz możesz ją mieć tylko dla siebie w swojej wyjątkowej fotoksiążce LumaBook!

Comments

There is no comment

Leave a comment

Enter your name
Fill up your name
Fill up your email, we'll never public your email.
Fill up your website
Enter your comment
Enter captcha code above