Fotoksiążki z pozytywną opinią

Jest nam niezmiernie miło, że możemy pochwalić  się Wam pierwszym miejscem w kategorii "Najwyższa jakość" w portalu fotoindex.pl w kategorii "Fotoksiążki i fotoalbumy".

Czym jest fotoindex.pl?

Jest to portal skupiający oferty większości polskich firm oferujących najróżniejsze usługi fotograficzne. Fotoksiążki i fotoalbumy mają swoją osobną kategorię. Pozycja w rankingu zależy tylko i wyłącznie od opinii wystawianych poszczególnym producentom przez ich klientów.

Pierwsze miejsce w takim rankingu, to zatem NAGRODA PUBLICZNOŚCI - najcenniejsza, dziękujemy!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rankingiem >> tutaj <<.

Na koniec warto wspomnieć, że od początku naszej działalności, a jest to już ponad 10 lat,  staramy się oferować usługi na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno samych fotoksiążek, jak i obsługi zamówień. Komfort klienta i jego zadowolenie są dla nas najwyższym priorytetem. Od początku też uważnie Was słuchamy - bez Waszych sugestii nie byłoby niektórych z oferowanych przez nas rozwiązań. Za to również Wam przy okazji dziękujemy i mamy nadzieję, że taka obupólnie satysfakcjonująca współpraca będzie nadal trwała i owocowała dalszym rozwojem i wieloma nowymi pomysłami.

Comments

There is no comment

Leave a comment

Enter your name
Fill up your name
Fill up your email, we'll never public your email.
Fill up your website
Enter your comment
Enter captcha code above